Okręg numer 1 do Rady Miejskiej w Suwałkach

NASI KANDYDACI

Miejsce 1

Filip Olszewski

23-letni rodowity suwalczanin. Z wykształcenia europeista, zawodowo zajmuje się marketingiem. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Vrije w Brukseli. Moje serce bije dla samorządu, a hasło „Pokolenie Nowych Szans” odzwierciedla moje ogromne zaangażowanie w sprawy miejskie. Od lat działam na rzecz poprawy jakości życia społeczności lokalnej. Po godzinach gram w tenisa ziemnego i podróżuję.

Miejsce 2

Michał Ostaszewski

Pochodzę z Suwałk. Jestem osobą młodą i ambitną. Od 2011 roku prowadzę działalność gospodarczą na terenie miasta. Chciałbym w radzie miasta aktywnie działać w zakresie wspierania przedsiębiorczości w Suwałkach. 

Miejsce 3

Lidia Kulik

Żona i mama dwójki córek. Magister Wychowania Fizycznego, Instruktorka Zumba®️ oraz fitness -zarażająca zdrowym stylem życia. Animatorka zabaw dla dzieci. Społecznie pomagająca i organizująca akcje charytatywne . Hobby : dobra muzyka oraz podróże .
 
 
 
 

Miejsce 4

Agnieszka Wierzbicka

Radca prawny, przedsiębiorca, lat 43, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (prawo, zarządzanie nieruchomościami, rynek kapitałowy), w przeszłości certyfikowany doradca giełdowy, instruktorka zumba fitness, harcerka. Mama 5-letniego Bruna i rocznej Laury.
Szczególnie bliskie memu sercu są sprawy dotyczące zdrowia i zapewnienia dzieciom w Naszym Mieście warunków do szczęśliwego rozwoju, w poczuciu bezpieczeństwa, wspólnoty i w kontakcie z przyrodą.

Miejsce 5

Paweł Strzeszewski

31-letni informatyk, Specjalista Data & Performance w Grupie Stellantis. Suwalczanin z wyboru, aktywnie wspierający rozwój lokalnych przedsiębiorstw poprzez nowoczesne rozwiązania informatyczne. Pasjonat Formuły 1, z entuzjazmem angażujący się w życie społeczne. W kampanii samorządowej koncentruje się na modernizacji Suwałk poprzez inwestycje w infrastrukturę technologiczną i promocję zrównoważonego rozwoju. Jego priorytetem jest także wsparcie dla edukacji i kultury, aby Suwałki były atrakcyjnym miejscem zarówno dla mieszkańców, jak i inwestorów.

Miejsce 6

Paweł Kuczyński

Jestem osobą, która nie boi się wyzwań i jak widać nie boi się stać w mniejszości i na przekór dążyć do celu. Nawet jeśli sytuacja wydaje się beznadziejna zawsze jest rozwiązanie. Jako radny planuję zająć się sprawami społecznymi. Nawet takimi, których nikt nie chce podjąć, mając na względzie dobro i bezpieczeństwo wszystkich Suwalczan i osób mieszkających w Suwałkach. Uważam, że wszyscy zasługujemy na sprawne i pewne działanie.

Miejsce 7

Marcin Żukowski

Urodziłem się 34 lata temu w Suwałkach. Jestem mężem i ojcem dwóch synów. Zawodowo od dekady zajmuję stanowiska menedżerskie w firmach z sektora przemysłu spożywczego. Z wykształcenia jestem mgr inż. technologii żywności i żywienia człowieka, ukończyłem również program Executive MBA. Czas wolny spędzam aktywnie z moimi najbliższymi i przyjaciółmi. Jako radny będę inicjował i wspierał wszelkie działania, które poprawią życie codzienne Nas Suwalczan.

Miejsce 8

Beata Waboł

Jestem doświadczoną prawniczką i ekonomistką. Moim atutem są umiejętności menadżerskie – przez wiele lat z powodzeniem zarządzałam dużą spółką. Posiadam obszerną wiedzę z zakresu finansów publicznych i samorządu. Od 13 lat prowadzę Kancelarię Doradcy Restrukturyzacyjnego Horyzont i pomagam osobom prywatnym i firmom wyjść z zadłużenia. Interesuję się zagadnieniami społecznymi, mam też swoją muzyczną pasję. Byłam również organizatorką akcji charytatywnych, bo pomaganie innym daje mi satysfakcję.
Oferuję doświadczenie, uczciwość i zaangażowanie w sprawy każdego mieszkańca Suwałk bez względu na podziały. Gwarantuję, że będę działać a nie tylko obiecywać.